ІХ сесія Олімпійської академії України
29 Січня 2008 Поділитися
ІХ сесія Олімпійської академії України

Днями відбулась ІХ звітно-виборча сесія Олімпійської академії України. У роботі сесії взяли участь почесні гості - в.о.

виконавчого директора Національного олімпійського комітету України Наталія Коваленко, заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Мирослав Дутчак, генеральний секретар НОК України Володимир Геращенко, керівники регіональних відділень Олімпійської академії України та представники громадськості.
У своєму звіті президент Олімпійської академії України Марія Булатова поінформувала присутніх, що протягом звітного періоду Академія піднесла свою діяльність на якісно новий рівень, істотно підвищила свій імідж серед фахівців сфери олімпійського спорту та представників спортивної громадськості як в Україні, так і за її межами. Зміцнені організаційні та правові засади діяльності Академії, зокрема внесено зміни до Статуту, істотно розширено мережу її регіональних відділень. На сьогоднішній день функціонують 24 відділення.
Активізовано просвітницьку роботу серед учнів загальноосвітніх шкіл та студентської молоді. Створено Всеукраїнську мережу експериментальних шкіл олімпійської освіти, навчальний процес у яких базується на використанні сучасних дидактичних матеріалів. Стало традиційним проведення олімпійських уроків, конкурсів малюнків та літературних творів на олімпійську тематику.
На базі вищих навчальних закладів фізкультурного профілю успішно діють Центри олімпійської освіти і досліджень. Не залишаються осторонь олімпійської освіти і непрофільні вищі навчальні заклади.
Відпрацьовано систему проведення наукових заходів з олімпійської проблематики. Протягом 2007 року члени ОАУ брали участь у міжнародних наукових конгресах та семінарах. Більше 20 представників з регіонів України за звітний період взяли участь у сесіях і семінарах, що проводились Міжнародною Олімпійською Академією в Олімпії (Греція).
Академією проведено значна робота з наукового та методичного забезпечення системи олімпійської освіти. За активною участю членів ОАУ у співпраці за сприяння Національного олімпійського комітету підготовлено та видано п’ятитомну «Енциклопедію сучасного олімпійського спорту», «Енциклопедію олімпійського спорту України», посібник для школярів «Твій перший олімпійський путівник», навчальну гру «Олімпійські перегони», олімпійський щоденник, серію плакатів з олімпійської тематики.
Заслухавши та обговоривши звіт Марії Булатової та членів Виконкому Олімпійської академії України за 2004-2007 роки, сесія визнала їх роботу позитивною і такою, що забезпечила якісні зміни у діяльності ОАУ, піднесла її роль у розвитку олімпійського руху України.
Також на сесії був обраний новий Виконком, до складу якого увійшла зокрема призерка Олімпійських ігор, головний спеціаліст Управління розвитку національного олімпійського руху НОК Анна Сорокіна.
За результатами голосування Виконком ОАУ одноголосно обрав президентом Олімпійської академії України Марію Булатову.
За вагомий особистий внесок у розвиток міжнародного олімпійського руху та значну роботу з виховання молоді в дусі олімпійських ідеалів сесія обрала Володимира Кулика Почесним членом Олімпійської академії України.
В рамках роботи сесії керівникам регіональних відділень були передані дипломи і подарунки НОК України та Олімпійської академії України для вручення переможцям вікторини «Знавець олімпійського спорту», яка була опублікована в олімпійському щоденнику.


НОК України
www.noc-ukr.org

 

Медіа