Москва чи Сінгапур?
22 Січня 2008 Поділитися
Москва чи Сінгапур?

Рівно через місяць стане відома столиця перших в історії літніх юнацьких Олімпійських ігор 2010 року. Вчора Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив фінальний список міст, які боротимуться за це право.

Ними стали Москва та Сінгапур.
Нагадаємо, що відбір міст проходив у декілька етапів. Спочатку під час засідання Оціночної комісії, яку очолює член Виконкому, голова комісії атлетів МОК, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, було розглянуто подання від 9 міст: Афіни (Греція), Бангкок (Таїланд), Дебрецен (Угорщина), Гватемала (Гватемала), Куала-Лумпур (Малайзія), Москва (Росія), Познань (Польща), Сінгапур (Сінгапур) та Турин (Італія). Відповідна інформація та висновки були надані Оціночною комісією під час одного із засідань Виконкому МОК, за підсумками чого список претендентів був скорочений до 5 міст: Афін, Бангкоку, Москви, Сінгапуру та Турину.
Після голосування поштою членами Виконкому МОК й була визначена дійсна на сьогодні пара претендентів Москва-Сінгапур.

«Досить важко вибирати переможця, адже всі міста є достойними кандидатами і представили на розгляд Комісії цікаві проекти. Але як проголосують всі члени МОК, ми вже найближчим часом зможемо дізнатися», - підкреслив Сергій Бубка.
Варто наголосити, що місто-переможець буде визначено шляхом голосування поштою, коли свій вибір робитимуть всі члени Міжнародного Олімпійського Комітету. Після цього столиця Ігор буде оголошена президентом МОМ Жаком Рогге у прямому ефірі (трансляція на офіційному сайті МОК www.olympic.org ).

Додамо, що за очікуваннями перші Ігри зберуть близько 3 500 тисяч атлетів віком від 14 до 18 років. Спортивна програма складатиметься з видів спорту, що входитимуть до програми Ігор XXX Олімпіади 2012 року в Лондоні, але з обмеженою кількістю видів програм та дисциплін.

НОК України
www.noc-ukr.org

 

Медіа