Олімпійську освіту – у загальноосвітні навчальні заклади
19 Листопада 2007 Поділитися
Олімпійську освіту – у загальноосвітні навчальні заклади

16 листопада на базі Національного університету фізичного виховання та спорту України пройшов Всеукраїнський семінар ”Олімпійська педагогіка у системі навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл України”, щодо створення мережі експериментальних шкіл і впровадження олімпійської освіти в практику роботи загальноосвітніх навчальних закладів.

Києва та методисти фізичного виховання регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти.
Великий інтерес у присутніх викликала лекція ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України Володимира Платонова ”Сучасний олімпійський рух: досягнення, перспективи, зв’язок із системою освіти”.
Про шлях становлення ”Олімпійської освіти: від Стародавньої Греції до сучасності”” розповів завідувач кафедри Олімпійського і професійного спорту НУФВСУ Сергій Матвєєв.
На організаційно-методичних питаннях впровадження олімпійської освіти в практику роботи шкіл увагу учасників семінару зосередила директор Олімпійської Академії України Валентина Єрмолова.
Під час семінару учасники мали можливість ознайомитись із діяльністю фітнес-центру ”Олімпійський стиль” НУФВСУ, а також відвідали Музей спортивної слави України.
На завершення роботи семінару всі його учасники отримали комплект навчально-методичної літератури.

Медіа