Сумські обласні змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат
04 Серпня 2014 Поділитися
Сумські обласні змагання з літнього біатлону  серед юнаків та дівчат

У перші дні серпня на НСБ «Динамо» (урочище Токарі) проходили Сумські обласні змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат, де учасниками стали юні спортсмени 1994-1995, 1997-1999 років народження, а також 2000 року й молодші.

Біатлоністи вели боротьбу за перемогу у спринті та масовому старті.

Переможці та призери були нагороджені цінними подарунками від Сумського обласного відділення НОК України, грамотами, медалями та грошовими преміями від спонсорів змагань.

 

Підсумки змагань:

Спринт 3 км. Юнаки 1994-1996 рр.н.: 

І місце – Батулін Олексій (ХОВУФКС) - 11.06(5);

ІІ місце – Ховзун Сергій (МДЮСШ Колос) - 11.08 (6);

ІІІ місце – Цигній Олексій (РЦЗВС Суми МОН) - 11.11 (2).

 

Спринт – 3 км. Юнаки 1997-1999 рр.н.:

І місце – Ситник Юрій (ХОВУФКС, ЦОП) - 10.20(3);

ІІ місце – Копаця Дмитро (МДЮСШ Колос) - 10.28 (4);

ІІІ місце – Івченко Євген (МДЮСШ Колос) - 10.38(6).

 

Спринт — 3 км. Дівчата 1994-1996 рр.н.:

І місце – Приходченко Тетяна (ШВСМ ДЮСШ Локомотив, Суми) - 12.57(6);

ІІ місце – Іваненко Анна (Суми Колос-ШВСМ) - 13.12 (5);

ІІІ місце – Пархоменко Вероніка (ХОВУФКС) - 13.27(3).

 

Спринт — 3 км. Дівчата 1997-1999 рр.н.:

І місце – Токар Олена (Суми МДЮСШ Колос) - 12.30(4);

ІІ місце – Бородай Анна (Суми МДЮСШ Колос) - 12.39 (1);

ІІІ місце – Кип’яченкова Любов (ХОВУФКС) - 13.00(7).

 

Спринт — 3 км. Дівчата 2000 р.н. і молодше:

І місце – Свинаренко Катя (Краснопілля ШВСМ) - 11.02(2);

ІІ місце – Дідоренко Настя (Суми РЦЗВС) - 11.12 (2);

ІІІ місце – Павловська Настя (Суми РЦЗВС Динамо) - 14.07(2).

 

Спринт — 3 км. Юнаки 2000 р.н. і молодше:

І місце – Кошман Володимир (МДЮСШ Колос Суми) - 11.37(4);

ІІ місце – Гриценко Олексій (Суми РЦЗВС Динамо) - 13.01(5);

ІІІ місце – Хижняк Серафім (Суми РЦЗВС Динамо) - 13.09(3).

 

Мас-старт 5 км. Юнаки 1994-1996 р.н.:

І місце – Дудченко Антон (ШВСМ) - 20.28(7);

ІІ місце – Ховзун Сергій (МДЮСШ Колос) - 21.09(9);

ІІІ місце – Батулін Олексій (ХОВУФКС) - 21.27(6).

 

Мас-старт 5 км. Юнаки 1997-1999 р.н.:

І місце – Івченко Євген (МДЮСШ Колос) - 20.33(11);

ІІ місце – Пономаренко Олександр (ХОВУФКС) - 20.41(4);

ІІІ місце – Ситник Юрій (ХОВУФКС) - 20.41(5).

 

Мас-старт 5 км. Дівчата 1994-1996 р.н.:

І місце – Приходченко Тетяна (ШВСМ ДЮСШ Локомотив, Суми) - 23.57(4);

ІІ місце – Іваненко Анна (Суми Колос–ШВСМ) - 27.54 (14);

ІІІ місце – Пархоменко Вероніка (ХОВУФКС) - 28.23(10).

 

Мас-старт 5 км. Дівчата 1997-1999 р.н.:

І місце – Коваленко Оксана (ХОВУФКС) - 24.18(8);

ІІ місце – Кузьменко Анастасія (Суми РЦЗВС Динамо) - 24.43 (11);

ІІІ місце – Басова Анжела (МДЮСШ Колос) - 24.58(9).

 

Мас-старт 5 км. Юнаки 2000 р.н. і молодше:

І місце – Гриценко Олексій (Суми РЦЗВС Динамо) - 13.21(3);

ІІ місце – Кошман Володимир (МДЮСШ Колос) - 13.31 (7);

ІІІ місце – Хижняк Серафім (Суми РЦЗВС Динамо) - 13.47(4).

 

Мас-старт 5 км. Дівчата 2000 р.н. і молодше

І місце – Свинаренко Катя (Краснопілля ШВСМ) - 13.01(2);

ІІ місце – Дідоренко Настя (Суми РЦЗВС) - 13.29 (5);

ІІІ місце – Мигаль Марина (ШВСМ) - 14.09(3).

 

 

Медіа