Сергій Бубка проінспектував Пекін
24 Жовтня 2007 Поділитися
Сергій Бубка проінспектував Пекін

Сьогодні завершився 9-й візит Координаційної комісії Міжнародного Олімпійського Комітету до Пекіну. Відзначимо, що одним із членів комісії є член Виконкому, голова Комісії атлетів МОК, президент НОК України Сергій Бубка.


Протягом триденного перебування в столиці Ігор-2008 комісія ознайомилась з прогресом в роботі Оргкомітету з підготовки та проведення Ігор XXIX Олімпіади 2008 року в Пекіні (БОГОК). Координатори зустрілись з керівниками різних підрозділів БОГОК, оглянули спортивні споруди Пекіну, зокрема й Олімпійське селище.
Інспектори здійснили також виїзд до Гонконгу, де відбуватимуться олімпійські змагання з кінного спорту, ознайомились з умовами проживання атлетів, тренерів та відвідали жокей-клуб, на арені якого і змагатимуться олімпійці.
Сергій Бубка, який під час візиту очолював робочу групу з медичного забезпечення Ігор, детально вивчив питання функціонування медичних установ під час проведення змагань, транспортування атлетів до спеціально облаштованих закладів для надання допомоги, лікарське забезпечення учасників Естафети олімпійського вогню, глядачів, транспортування допінг-проб до спеціалізованих лабораторій тощо.
За словами Сергія Бубки, візит комісії пройшов успішно, а критичних зауважень чи хвилювань щодо стану підготовки до найпрестижніших змагань чотириріччя у інспекторів не виникло. “БОГОК повністю дотримується запланованого графіку і своєчасно реагує на пропозиції або зауваження. Ми ознайомились з умовами проживання атлетів в Олімпійському селищі, спортивними об’єктами Пекіну і Гонконгу й залишились цілком задоволені побаченим”, - прокоментував підсумки візиту Сергій Бубка.


НОК України
www.noc-ukr.org

 

Медіа