Дніпропетровщина зустріла своїх героїв

Голова Дніпропетровського відділення Національного олімпійського комітету України Андрій Павелко разом з начальником управління облдержадміністрації Олександром Пшеничниковим, Олімпійським чемпіоном з важкої атлетики Юрієм Зайцевим, а також срібним призером Ігор з академічного веслування Діною Міфтахутдіновою зустрілися з володарями спортивного «Оскара».
«Нам приємно, що під час Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року», одразу у двох номінаціях переможцями стали представники Дніпропетровщини – «Найкраща команда року» (жіноча четвірка парна з академічного веслування) та «Найкращий тренер року» (Володимир Морозов). Ви - гордість міста і країни», - наголосив керманич осередку.
В свою чергу Олімпійські чемпіонки Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Наталія Довгодько, Катерина Тарасенко подякували за високе визнання їх роботи.
6-е червня 2026 р.Щороку 6 червня в Україні відзначають День журналіста!
5-е червня 2026 р.У Харкові вручили почесну нагороду НОК України «Пам'ятний знак “Янголам спорту присвячується» родині Дмитра Шарпара
5-е червня 2026 р.Комісії НОК України «Антураж Атлета» та «Жінки в спорті» об’єднують зусилля в межах проєкту ALIGN