Новини
Фристайліст Олександр Абраменко здобув «бронзу» на етапі Кубка світу в США
4-е лютого 2016 р.

В американському Дір-Веллі на світовому Кубку з фристайлу в дисципліні «акробатика» наш Олександр Абраменко посів третю сходинку на п’єдесталі пошани.
«Бронзовий» результат українця - 121.24.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Олександра та його наставника з прекрасним здобутком, побажавши не зупинятися на досягнутому й надалі продовжувати вдалі виступи на міжнародній арені.
Останні новини
17-е березня 2026 р.Демократичні цінності у спорті: Україна приєдналася до європейської ініціативи VALUE COMPASS
16-е березня 2026 р.В Олімпійському домі відбулася нарада третейських суддів Спортивного арбітражного суду при НОК України
16-е березня 2026 р.Під патронатом НОК України у Вінниці відбувся легкоатлетичний турнір пам’яті Юрія Козловського
Спонсори та партнери НОК України