Новини
Людмила Джигалова завітала з Олімпійським уроком до однієї з шкіл Харкова
5-е жовтня 2021 р.

Так у Харківській гімназії №12 Харківської міської ради відбулася цікава зустріч із дворазовою Олімпійською чемпіонкою з легкої атлетики, Заслуженим майстром спорту Людмилою Джигаловою. Учні 6-х класів мали можливість живого спілкування з легендарною спортсменкою про її спортивну кар'єру та життя по її завершенні та показати свою обізнаність про олімпійський рух під час тематичної вікторини.
Всі учасники зустрічі отримали олімпійські подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області, а бібліотека навчального закладу отримала - комплект олімпійської літератури.
Останні новини
14-е листопада 2025 р.На Черкащині стартував семінар НОК України!
14-е листопада 2025 р.На 8-му Європейському форумі атлетів у Лондоні обрали новий склад Комісії атлетів ЄОК
14-е листопада 2025 р.Україна закликала World Aquatics переглянути рішення щодо допуску російських та білоруських спортсменів до командних змагань!
Спонсори та партнери НОК України