Про Ігри
Про Ігри
II зимові ЮОІ-2016 пройдуть з 12 по 21 лютого у Ліллехаммері. Вже вдруге у своїй історії це норвезьке місто стає Олімпійською столицею. Рівно 22 роки тому, у 1994-у, тут запалав вогонь XVII зимових Ігор. На II ЮОІ завітають1100 атлетів з 71 країн світу віком від 15 до 18 років, які розіграють 70 комплектів нагород в 15 традиційних зимових дисциплінах.
Талісман
Талісман
Талісманом II зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року стала тваринка рись, яка отримала ім’я – «Сйог» (Sjogg). Він названий на честь головного атрибуту зими – снігу. У долині Гудбрандсдален, що знаходиться у безпосередній близькості до Ліллехаммера, «siogg» означає – сніг. Рись молодий, грайливий, товариський і дуже спортивний.
Молодий посол
Молодий посол
Проект «Молоді посли» вже вчетверте реалізується Міжнародним Олімпійським Комітетом під час ЮОІ і є одним з напрямком освітньо-культурної програми. Амбасадором від України буде майстер спорту міжнародного класу, фіналіст Олімпійських ігор в Пекіні, призер Всесвітньої Універсіади з художньої гімнастики Віра Передерій.
Згорнути інформацію Зачекайте Розгорнути інформацію
Ліллехаммер-2016: Актуальні новини
Медіа