Проекти

Організатори перших Юнацький Ігор активно готуються до цієї важливої спортивної події. Ними започатковані такі проекти:

 • Friends@YOG
  Школи у Сінгапурі співпрацюватимуть зі школами, обраними кожним з НОКів світу. Завдання проекту Friends@YOG – сприяти обізнаності та порозумінню серед молоді. Цей обмін допомагатиме юним атлетам створити Селище світової культури в Молодіжному Олімпійському селищі.
 • Табір дружби Сінгапур 2010
  Учасники з різних країн матимуть можливість поспілкуватись з молодими людьми з усього світу у п'ятиденному таборі, який проходитиме з 8 по 12 грудня 2009 року в Сінгапурській спортивній школі. У цьому таборі юні спортсмени матимуть змогу ознайомитись із культурою та освітніми програмами Юнацьких Олімпійських ігор.
 • Програма молодих послів
  Національні олімпійські комітети визначать молодих представників віком від 18 до 24 років для участі у світовому форумі «Моє майбутнє». Вони ознайомляться з проектами, які будуть тут представлені, щоб потім впровадити їх у своїх рідних країнах.
 • Програма "Молоді репортери"

Під час Ігор організаторами заплановано:

 • Діалоги та семінари
  Атлети матимуть змогу поспілкуватись із олімпійцями, які поділяться з ними своїм життєвим досвідом, наприклад, як справитись з напруженням під час змагань. Також проводитимуться семінари, де спортсмени зможуть дізнатись про розробки у цифрових засобах аудіовізуальної інформації тощо.
 • Селище світової культури
  Через Friends@YOG програму обміну досвідом, молодь Сінгапуру представлятиме в палатках культуру та традиції кожної країни-учасниці. Це буде показ різнобарвності культур світу в інтерпретації сінгапурської молоді. Палатки Світових культур будуть розташовані на центральної площі Олімпійського селища, яка є центром ЮОІ та місцем зустрічі й спілкування атлетів.
 • Суспільні проекти
  Атлети матимуть можливість поспілкуватись з малозабезпеченими мешканцями Сінгапуру та дізнатись про відповідальність перед суспільством і навколишнім середовищем.
 • Дозвілля на острові
  Дозвілля на острові – це одноденне перебування на прибережному острові. Тут атлети матимуть змогу отримати справжній досвід прояву олімпійської дружби й поваги, так як вони разом працюватимуть над подоланням фізичних випробувань. Це позакласна діяльність, яка допоможе краще засвоїти ці важливі ідеї за допомогою командної роботи.
 • Культурно-мистецькі заходи
  Проводитимуться різноманітні культурно-мистецькі заходи такі як вистави, культурно-етнічні фестивалі, мистецькі виставки на олімпійську тематику.
 • Пізнавальні заходи
  Атлети зможуть взяти участь у вільних інтерактивних виставках, таких як Олімпійська галерея, де вони отримають можливість дізнатись про цікаві аспекти історії Олімпізму, або «Коридор кар'єри», де будуть представлені варіанти професійної діяльності у спорті після завершення своєї спортивної кар'єри.