В Ірпені нагородили переможців конкурсу «Світ спорту»
02 Червня 2016 Поділитися

Сьогодні на базі Університету державної фіскальної служби в Ірпені, що на Київщині, відбувся фінал ХІІ Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту», який проводить Національний олімпійський комітет України за ініціативи Луганського обласного відділення НОК та його голови Миколи Кравченка.

На розгляд журі у складі відомих телевізійників, уславлених олімпійців та спортивних спеціалістів надійшло 57 телефільмів від 35 організацій з 21 регіону України.

Відзначимо, що цьогорічний конкурс приурочений 25-й річниці Олімпійського комітету нашої країни.

На початку заходу переможців цьогорічного конкурсу привітав президент НОК Сергій Бубка, побажавши їм невичерпного натхнення, нових конструктивних ідей та олімпійського завзяття.

«Україна – велика спортивна країна зі своїми славними олімпійськими традиціями. Інформаційна підтримка, висвітлення спортивних заходів, наявність на телеекранах спортивних новин мають велике значення у вирішенні однієї з найголовніших наших з вами завдань – популяризації здорового способу життя та вихованні здорової молоді», - відзначив він.

У заході взяли участь поважні члени журі, серед яких наші відомі спортсмени: Олена Говорова, Олександр Крикун, Ірина Мерлені, а також Вікторія Терещук та Валерій Андрійцев.

З керівництва Університету на святі були присутні: виконуючий обов'язки ректора Павло Пашко, проректор з навчальної та виховної роботи Олег Шевчук, директор навчально-наукового існтитуту спеціальної фізичної та бойової підготовки і реабілітації Ігор Малинський.

Від імені Олімпійської родини України голова Комісії «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» НОК України Олег Волков та виконавчий директор НОК Наталія Коваленко висловили щирі слова вдячності за організацію та проведення конкурсу голові Луганського відділення НОК України Миколі Кравченку та Київському обласному відділенню Олімпійського комітету на чолі з його головою Іваном Куроченком, а також Університету державної фіскальної служби.

Традиційно усі переможці конкурсу «Світ спорту» отримали спеціально виготовлені оригінальні статуетки та пам'ятні подарунки від НОК.

Лауреати ХІІ Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм

«Світ спорту»:

Номінація «За краще розкриття ідей олімпізму»:

1 місце - філія НТКУ «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія», фільм «Я не здамся без бою».

2 місце - філія НТКУ «Запорізька регіональна дирекція», відеоролик «Святкування 25-річниці створення НОК України».

3 місце - ТК ГОК ТВ, м. Комсомольск, Полтавська обл. фільм «Становлення».

Номінація «За краще розкриття теми «Особистість у спорті»:

1 місце - кафедра журналістики та філології Сумського державного університету та ТОВ «Телекомпанія СТС», фільм «Олімпійська хода Голубничого».

2 місце - ТОВ ТРК «Алекс», м. Запоріжжя, програма «Особова справа».

3 місце - філія НТКУ «Криворізька регіональна дирекція «Криворіжжя», програма «Обличчя суспільства»; філія НТКУ «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА», фільм «Зонови».

Номінація «За краще розкриття проблем у сфері фізичної культури і спорту»:

1 місце - Луганське відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, відео «Шлях до мрії».

2 місце - філія НТКУ «Криворізька регіональна дирекція «Криворіжжя», програма «Аспекти життя».

3 місце - філія НТКУ «Тернопільська регіональна дирекція», програма «Спортивні меридіани».

Творчі номінації:

Краща авторська робота - кафедра журналістики та філології Сумського державного університету та ТОВ «Телекомпанія СТС», фільм «Олімпійська хода Голубничого».

Краща режисерська робота - Скепко Анатолій Володимирович, фільм «Людмила Михайлівна Панчук».

Краща операторська робота - Бердник Олег Володимирович, Прес-центр ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ», сюжет «Турзліт сєверодонецьких хіміків у 2015 році».

Спеціальні номінації:

«За кращий ігровий фільм» - школа-студія дитячого телебачення Конотопського ЦДЮТ «Ми плюс «Контакт», ігровий міні-фільм «Стереотипи», жанр-комедія.

«За творчий пошук» - Гуцол Володимир, НТКУ – Одеська філія (ООДТРК). Редакція «Публіцист», «Штрафний». Дитячий спорт. Короткометражна комедія-фарс.

«За краще висвітлення спортивного життя регіону» - Одеська національна академія зв'язку імені О. С. Попова, Кременчуцький національний університет імені М. Остроградського. Спеціальна програма «Тому і є висота».

Приз глядацьких симпатій - філія НТКУ «Запорізька регіональна дирекція», відеоролик «Святкування 25-річниці створення НОК України».

Останнє в медіа