Національний олімпійський комітет виплатив грошові премії медалістам Ігор-2016
12 Вересня 2016 Поділитися
Національний олімпійський комітет виплатив грошові премії медалістам Ігор-2016

Національний олімпійський комітет України виплатив власні грошові винагороди усім медалістам Ігор ХХХІ Олімпіади, які з 5 по 21 серпня відбулися в бразильському Ріо-де-Жанейро.

Відзначимо, що сума преміальних склала 300, 200 та 120 тисяч гривень за золоту, срібну та бронзову медаль відповідно.

Разом з грошовими преміями олімпійці отримали від НОК цінні подарунки. Урочисте вручення відбулося на головній спортивній арені України НСК «Олімпійський» в рамках Олімпійського уроку під час святкування Дня фізичної культури та спорту України.

Поважаючи та цінуючи вагомий внесок в успіх спортсменів їх наставників, Національний олімпійський комітет відзначив й тренерів наших медалістів, яким були вручені сучасні гаджети «Самсунг».

«Ми пишаємося нашими олімпійцями! Кожен з них – справжній герой! На честь їх перемог в Ріо піднімався прапор України та лунав гімн нашої держави. Національний олімпійський комітет й надалі підтримуватиме олімпійців та їх тренерів, які є яскравим прикладом для наслідування молодим поколінням, зразком для виховання сильної та здорової нації», - наголосив президент НОК Сергій Бубка.

Відзначимо, НОК України – всеукраїнська, незалежна громадська організація, основним завданням якої є забезпечення розвитку олімпійського руху в Україні як складової частини міжнародного олімпійського руху.

Медіа