Богдан Бондаренко отримав ключі від двокімнатної квартири в Харкові
11 Жовтня 2016 Поділитися
Богдан Бондаренко отримав ключі від двокімнатної квартири в Харкові

Урочиста подія відбулася в рамках свята, яке було організовано Харківської облдержадміністрації для учасників Ігор ХХХІ Олімпіади.

«Сьогодні передаємо тобі, Богдане, ключі від двокімнатної квартири в Харкові. Ми знаємо, якої праці коштувала твоя «бронза». Ви разом зі своїм тренером - великі молодці. Дякую вам за цей результат, - сказала в.о. голови Харківської ОДА Юлія Світлична. - Спорт, безумовно, загартовує і розвиває особистість. Наші спортсмени - це надія України, саме завдяки вам український прапор піднімається далеко за межами нашої країни. Саме ви змушуєте вставати всю залу, коли звучить гімн нашої держави».

Харківський легкоатлет, який на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро виборов бронзову медаль у стрибках у висоту, зазначивши, що нагороді дуже радий, хоча розраховував на медаль іншого номіналу. Бажаного результату Богдану Бондаренку не вдалося досягти через проблеми зі здоров'ям. Під час передзмагальних тренувань спортсмен захворів і у фіналі виступав не в оптимальній формі.

«Ця медаль далася дуже важко, але, звичайно, я їй дуже радий, - сказав Богдан Бондаренко. - Усе свідоме життя я займаюся спортом і виборюю медалі для мого міста. Хотів би подякувати Харківській облдержадміністрації за підтримку, яка була безцінна при підготовці до Олімпійських ігор, спасибі, що ви нас не забуваєте», - зауважив легкоатлет.

Тренер бронзового призера, його батько Віктор Бондаренко зазначив, що з огляду на ситуацію, що склалася, виступ Богдана вважає хорошим, і подякував усім, хто підтримував учасників Олімпійських ігор.

«Для спортсмена завжди важливо, що його підтримують, за нього вболівають, коли нас зустрічають зі змагань, коли вітають. Нам було дуже приємно, коли ми отримали привітання, ще будучи в Ріо-де-Жанейро. Також дуже важливі й такі зустрічі, як сьогоднішня, хотілося б, щоб вони проходили частіше», - сказав Віктор Бондаренко.

Медіа