44 юних спортсмени представлять Україну на Олімпійському фестивалі
18 Липня 2017 Поділитися
44 юних спортсмени представлять Україну  на Олімпійському фестивалі

З 23 по 30 липня в угорському Дьорі буде проведений XIV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ), який збере 2500 найсильніших атлетів віком від 14 до 18 років з 50 країн континенту.

44 українці вестимуть боротьбу за нагороди у 6 з 10 видах спорту: легкій атлетиці, дзюдо, плаванні, спортивній гімнастиці, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное.

Найбільш представницькою за кількістю буде команда легкоатлетів – 16 спортсменів. Також слід зазначити, що лише вдруге за історію Олімпійських фестивалів, що беруть свій початок з 1991 року, будуть проведені змагання з веслування. Вперше це відбулось у 2005 році в італійському Ліньяно.

Представники 18 областей України та міста Києва делегували своїх атлетів до Юнацької Олімпійської збірної України. Тож, нам усім є кого підтримувати.

Вболіваємо за Олімпійську надію України разом!


Склад команди на

XIV літній ЄЮОФ-2017

м. Дьор (Угорщина)

Прізвище, імя

Вид програми

Дата народження

Спортивна школа

Область

Велосипедний спорт

1

Ященко Тетяна

Інд., групова гонка

20.03.2001

Олімпійський коледж ім.Піддубного

Житомирська

2

Северинова Інга

 

 

Інд., групова гонка

 

22.03.2002

Олімпійський коледж ім.Піддубного

Хмельницька

3

Білий Максим

Інд., групова гонка

16.01.2001

СДЮСШОР

Миколаївська

4

Пономар Андрій

Інд., групова гонка

05.09.2002

КПНЗ ДЮСШ

Чернігівська

Гімнастика спортивна

5

Бачинська Анастасія

 

Багатоборство

04.08.2003

ОКІП, ДЮСШ-1

Тернопільська

6

 

Дикальчук Софія

Багатоборство

11.12.2003

ОКІП, СДЮШОР-1

Черкаська

7

 

Гриневич Владислав

Багатоборство

27.04.2000

ОКІП, СДЮШОР «Юність»

Київ

8

 

Зубов ілля

Багатоборство

20.04.2001

ШВСМ, ОКІП

Київська

Дзюдо

9

 

Вередиба Олег

55 кг

23.03.2001

КДЮСШ «Динамо»

Дніпропет-

ровська

10

 

Чернов Вадим

60 кг

01.06.2000

 

Волинська

11

 

Семков Станіслав

66 кг

27.01.2000

ДЮСШ

Дунаївці

Хмельницька

12

 

Востренков Сергій

73 кг

07.03.2000

СДЮСШОР-6

Дніпропет-

ровська

13

 

Крижанський Марат

81 кг

03.06.2000

КСЛІ

Вінницька

14

 

Булашевич Марія

52 кг

07.07.2000

ДЮСШ «ЮС»

Київ

15

 

Чистякова Наталія

70 кг

05.01.2001

КДЮСШ Ніжин

Чернігівська

16

 

Меркулова Марія

+70 кг

05.03.2000

ДВУФК

Дніпропетровська

Веслування на байдарках і каное

17

 

Кушнірук Ілона

К-1 500

К-2 200

10.08.2001

СДЮШОР

«Веслярик»

КЗ ЛОР УФК

Львівська

18

 

Путніна Юліана

С-1 200

С-1 500

С-2 200

С-2 500

25.03.2001

ХОВУФЛС

Харківська

19

 

Кірпік Лев

С-1 200

С-1 500

С-2 200

С-2 500

 

20.03.2001

ДЮСШ

Запорізька

20

 

Вернигора Олександр

К-1 500

К-2 200

30.01.2001

КЗ СДЮШОР

Вінницька

Плавання

21

 

Павленко Вікторія

50 в.с.,
100м в.с.,
50м бат,
100м бат, 200м бат

26.07.2002

Україна

 

Київ

22

 

Корольчук Ольга

200м в.с., 400м в.с., 800м в.с.

27.03.2002

ДЮСШ 2

Рівне

Рівненська

23

 

Нестеркін Валентин

50м в.с.,
100м в.с., 200м в.с.

14.02.2001

Спартак

Харків

Харківська

24

 

Филимоненко Євгеній

50м в.с.,
100м в.с.

20.02.2001

Мотор-Січ

Запоріжжя

Запорізька

25

 

Родзинський Андрій

200м в.с., 400м в.с.

10.12.2001

ДЮСШ 2

Рівне

Рівненська

26

 

Голубничий Максим

200м брас, 200м к.п., 400м к.п.

29.11.2002

Спартак

Харків

Харківська

27

 

Гребельний Данило

50м бат,
100м бат.,
200м бат

13.03.2001

«Дельфін»

 

Київ

28

 

Белеменко Богдан

1500м в.с.

400м в.с.

04.04.2002

СДЮШОР з плавання «Спартак» ХДВУФК №1 ФСТ «Україна»

Харківська

Легка атлетика

29

 

Дишлюк Наталія

400м

01.04.2001

КОЛІФК

Київська

30

 

Жульжик Світлана

800м

19.07.2002

КОЛІФК

Рівненська

31

 

Джетібаєва Марія

100м з/б

18.02.2001

ОСДЮШОР

Рівненська

32

Чорнобай Яна

100м

08.11.2002

ОСДЮШОР

Черкаська

33

 

Север’янова Любов

2000м з/п

20.06.2001

КДЮСШ

Харківська

34

 

Шутенко Анна

200м

10.01.2002

ОСДЮШОР

Черкаська

35

 

Кара Фаїна

400м з/б

22.11.2001

ОСДЮШОР

Одеська

36

 

Магучих Ярослава

Стрибки у висоту

19.09.2001

ОСДЮШОР

Дніпропетровська

37

 

Баранов Денис

400м

11.04.2001

КЗСОДЮШОР 2

Кіровоградська

 

 

38

 

Кравченко Маргарита

 

Потрійний стрибок

1.09.2001

СДЮШОР

Дніпропетровська

39

 

Іваненко Валерія

Молот

16.08.2001

ДЮСШ

Дніпропетровська

40

 

Савджи Маріанна

Спис

10.07.2001

БВУФК

Київська

41

 

Андрухів Максим

110м з/б

07.09.2001

ДЮСШ

Львівська

42

 

Тикул Олег

Стрибки у висоту

03.01.2001

ДЮСШ

Кіровоградська

43

 

Кирилін Олексій

Диск

13.04.2001

ОДЮШОР

Сумська

44

 

Кохан Михайло

Молот

22.01.2001

СДЮШОР

Запорізька

Останнє в медіа