Непереможна Ольга Харлан в рекордний, десятий раз отримує звання найкращої спортсменки місяця в Україні!

Олімпійська чемпіонка Пекіна-2008, бронзова призерка Лондона-2012, дворазова призерка Ріо-2016 з фехтування на шаблях Ольга Харлан продовжує підкорювати нові вершини не тільки на спортивному майданчику.
За підсумками липня п'ятиразова чемпіонка світу вдесяте отримує звання найкращої спортсменки місяця в Україні. Її наставника Юрія Марченка визнано найкращим тренером липня.
Високого визнання Національного олімпійського комітету Ольга удостоєна завдяки черговій надпереконливій перемозі на чемпіонаті світу в німецькому Лейпцигу. В індивідуальних змаганнях Ольга продемонструвала феноменальну майстерність і попри нещодавне відновлення від травми довела свою першість, у фіналі здобувши впевнену перемогу над Аззой Бесбес з Тунісу з перевагою - 15:5.
Відзначимо, Ольга Харлан залишається рекордсменкою за кількістю високих нагород від НОК. Слідом за нею йде спортивний гімнаст Олег Верняєв, який вже дев'ять разів ставав найкращим спортсменом місяця в Україні.
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день