Марина Анцибор: «Радію, що змогла відібратися на треті Олімпійські ігри відразу після народження сина»

Для лижниці Марини Анцибор Олімпійські ігри в Пхьончхані стануть вже третіми у кар’єрі. Менше року тому Марина народила сина, день народження якого відзначатиметься якраз під час проведення найголовніших зимових стартів чотириріччя – 16 лютого.
«Завершальні тренувальні збори проходили в Казахстані на висоті понад тисяча п’ятсот метрів. В таких умовах організму дуже складно. Нас попереджали, що буде важко, так і було. До того ж, непрості погодні умови – 30-градусний мороз, але тепер легше адаптуватись до умов Пхьончхану, в тому числі і з огляду на часову різницю лише в 3 години між Казахстаном і Кореєю», - коментує завершальний етап підготовки до Олімпійських ігор наша лижниця.
«На третіх Олімпійських іграх виступати значно легше, передусім психологічно. Планую стартувати в 4-5 гонках. Обговоримо ще з тренером», - зазначила спортсменка.
24-е липня 2026 р.У Ризі відбулася зустріч керівників НОК Литви, Латвії, Естонії та України
24-е липня 2026 р.1 рік До старту XIX літнього ЄЮОФ Ліньяно-Сабб'ядоро-2027
24-е липня 2026 р.З турботою про тих, хто рятує життя: олімпійці Дніпропетровщини привітали лікарів зі святом