Христина Погранична отримала нагороду найкращої спортсменки Львівщини у травні
30 Липня 2018 Поділитися
Христина Погранична отримала нагороду найкращої спортсменки Львівщини у травні

У конференц-залі «Гранд-Готелю» відбулося урочисте нагородження найкращої спортсменки Львівщини у травні - гімнастки Христини Пограничної. А також її тренерів Ірини Рудої та Людмили Яковенко і хореографа спортсменки Ганни Сопрунової.

Участь у заході взяли керівники спортивного профілю міста та області, а також очільники різних спортивних федерацій Львівщини.

Традиційне визначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками травня 2018 року виявилося непростим, оскільки було чимало достойних претендентів. Більшістю голосів членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області лауреатом спортивного травня обрано молоду талановиту представницю художньої гімнастики Христину Пограничну.

П'ятнадцятирічна спортсменка відзначилася в травні 2018 року кілька разів на офіційній міжнародній арені. Зокрема, на початку місяця здобула впевнену перемогу в індивідуальній першості турніру з художньої гімнастики XVII Всесвітньої літньої Гімназіади-2018, що тривала в Марокко упродовж 2-9 травня, де додала до індивідуальної перемоги золоті медалі у фіналі вправи зі стрічкою та срібло у вправах з обручем, м'ячем та булавами.

Відтак представниця СК «Ніка» та львівської ДЮСШ «Галеон» ФСТ «Україна», учениця 9 класу Львівської Української приватної гімназії Христина Погранична у складі юніорської збірної команди України виборола чотири срібні (загальнокомандне; у вправах з м'ячем, обручем та булавами) та одну бронзову (у вправі з обручем) медалі на міжнародних змаганнях серії Гран-Прі з художньої гімнастики в м. Холоні (Ізраїль, 17 травня).

Христина Погранична також разом з киянкою Вікторію Онопрієнко зуміли вибороти для України ліцензію на змагання III літніх Юнацьких Олімпійських ігор, що відбудуться з 6-18 жовтня 2018 року у аргентинському Буенос-Айресі.

Медіа