#OlympicLab на Івано-Франківщині для дітей проводили легкоатлети та боксери
08 Серпня 2018 Поділитися
#OlympicLab на Івано-Франківщині для дітей проводили легкоатлети та боксери

В рамках проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, що проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation, відділенням Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області в с. Новоселиця Долинського району було проведено наступні модулі - «Ментальне тренування», «Здоровий спосіб життя», «Чат з олімпійцями і лідерські якості» та «Загальнолюдські і олімпійські цінності».

Захід відбувся на базі лікувально-оздоровчого комплексу «Дружба», а участь у ньому взяли понад 300 відпочиваючих дітей табору, серед яких і діти-переселенці зі сходу України.

На урочистій частині відкриття біли присутні: перший заступник голови Долинської районної державної адміністрації Віктор Громиш; заступник голови Долинської районної ради Михайло Лаврів; голова відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін; директор Долинського районного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Роман Лопух; директор лікувально-оздоровчого комплексу «Дружба» Михайло Гродзіцький; старший тренер-викладач з боксу Долинської дитячо-юнацької спортивної школи, майстер спорту України з боксу Володимир Музальов; майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця трьох Олімпійських ігор Тетяна Ляхович; майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник Олімпійських ігор Віктор Поляков; майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця двох Олімпійських ігор Ірина Шепетюк; майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник Олімпійських ігор Сервін Сулейманов.

Після урочистої частини відкриття заходу олімпійці Прикарпаття разом з дітьми провели розминку під керівництвом заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, голови циклової комісії легкої атлетики Івано-Франківського коледжу фізичного виховання і спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України Галини Карабін.

По завершенню розминки діти були об'єднані в 4 групи за модулями. В першому модулі, під назвою «Ментальне тренування» учасники мали можливість поспілкуватись з легкоатлетка Тетяною Ляхович, яка розповіла про себе та свій спортивний шлях, важливість ментального тренування у спорті та його методи. Діти ставили олімпійці запитання про те, як вона справлялась зі своїми психологічними переживаннями на змаганнях, які методи при цьому використовувала. Також участь у зазначеному модулі взяв психолог лікувально-оздоровчого комплексу «Дружба», яка розповіла дітям про важливість психологічної підготовки у спорті.

Другий модуль «Здоровий спосіб життя» проводив майстер спорту України міжнародного боксер Віктор Поляков, який акцентував увагу дітей щодо правильного та якісного харчування, яке є важливим у підготовці спортсмена до змагань. Спілкування Віктора Полякова з дітьми доповнив лікар лікувально-оздоровчого комплексу «Дружба».

За допомогою відеоматеріалу боксер, учасник літніх ХХVII Олімпійських ігор в Сіднеї Сервін Сулейманов розкрив тему модуля «Чат з олімпійцями та лідерські навички». А за програмою модуля «Загальнолюдські та олімпійські цінності» була проведена олімпійська вікторина за участі легкоатлетки Ірини Шепетюк.

Захід завершився врученням дітям подарунків з символікою Національного олімпійського комітету України та традиційним фото на пам'ять.

Останнє в медіа