Медалісти І Всесвітніх пляжних ігор повернулись додому
16 Жовтня 2019 Поділитися
Медалісти І Всесвітніх пляжних ігор повернулись додому

Сьогодні літаком із Дохи до української столиці повернулася частина спортсменів збірної України, яка бере участь у перших в історії Всесвітніх пляжних іграх в Катарі.

Найціннішим здобутком в багажі спортсменів стали срібна та дві бронзові нагороди, які українці здобули у змаганнях з пляжної боротьби.

Нагадаємо, першу нагороду для країни принесла Аліна Бережна. Вона піднялася на другу сходинку п’єдесталу серед жінок  у ваговій категорії до 70 кг. Вчора бронзові медалі до скарбнички збірної вибороли Ірина Пасічник (+70 кг) та Василь Михайлов (до 80 кг). 


По поверненню на рідну землю у міжнародному аеропорту «Бориспіль» олімпійців тепло і радісно зустрічали представники Національного олімпійського комітету України, рідні та близькі, журналісти.


Віцепрезидент НОК України Равіль Сафіуллін передав призерам І Всесвітніх пляжних ігор щирі вітання від усієї Олімпійської родини та побажав подальших перемог.

Зі свого боку, спортсмени подякували за привітання та висловили свою готовність до підготовки та виступів у наступних міжнародних стартах на шляху у відборі на Олімпійські ігри в Токіо-2020.

 

Медіа