Новини
Ігор Ященко: «Я дуже радий, що повернувся до активної діяльності з командою»
30-е січня 2022 р.

Тренер збірної України з біатлону Ігор Ященко здав негативний тест на XXIV зимових Олімпійських іграх в Пекіні.
Після отриманого результату, з нього взяли всі обмеження по пересуванню (був ізольований у своїй кімнаті). Нам вдалося поспілкуватися з Ігорем і дізнатися про його стан зараз.
«Я дуже радий, що так все сталося і я можу повернутися до активної діяльності. Почуваю я себе чудово. Вже зранку, за процедурою, здав черговий тест. Наразі у нас тут -16 і дуже сильний вітер. Ми прийняли рішення, не їхати на тренування на біатлонний стадіон за такої погоди, а на місці, тут у селищі, його провести, розім’ятися тощо».
Останні новини
10-е лютого 2026 р.Юліанна Туницька: «Я з тих спортсменів, які не шкодують про те, що вже сталося»
10-е лютого 2026 р.Олена Смага: «Ви не можете заборонити пам’ять — ми все одно будемо пам’ятати»
10-е лютого 2026 р.У Кортіні-д’Ампеццо відбулася спільна пресконференція НОК України та Владислава Гераскевича щодо ситуації з «шоломом пам’яті»
Спонсори та партнери НОК України