Галина Чурілова: «Командні змагання з фігурного катання на Олімпійських іграх - видовищне, цікаве та об’єднуюче дійство»
04 Лютого 2022 Поділитися
Галина Чурілова: «Командні змагання з фігурного катання на Олімпійських іграх - видовищне, цікаве та об’єднуюче дійство»

Сьогодні виступами з фігурного катання українці стартували на XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні. Після перерви у два олімпійських цикли наші фігуристи повернулися у командні змагання.

Відзначимо, командна першість складається з двох етапів. Перший, який відбувся сьогодні й продовжиться 6 лютого, включає коротку програму у чоловіків, у жінок та спортивних пар й ритм-танці танцювальних дуетів. У другий етап виходять ТОП-5 команд, які представлять довільну програму й розіграють медалі.

Сьогодні на пекінський лід вийшли наші Олександра Назарова і Максим Нікітін (танці на льоду) й Софія Голіченко та Артем Даренський (спортивна пара).

Старт українців в Пекіні-2022 прокоментувала тренер з фігурного катання, наставник дуету Назарова-Нікітін Галина Чурілова.

«Мій погляд різниться зі суддівським. Олександра та Максим проїхали досить непогано та впевнено. Вони - молодці: абсолютно самостійно заробили ці бали. Наша спортивна пара також, вважаю, показала гарний виступ. Артем практично всі елементи виконав чисто», - сказала Галина Володимирівна.

«Командні змагання на Олімпійських іграх - видовищне, цікаве та об'єднуюче дійство. Команди формуються за спортивними результатами, тому що не всі мають можливість надати потрібну кількість спортсменів. Було дуже приємно, що Україна потрапила в число учасників командних змагань, але, на жаль, далі доля розпорядилася трохи інакше... Наш Іван Шмуратко продовжує перебувати на ізоляції, через що не зміг виступити сьогодні. Прикро через це, але, розуміємо, на Іграх в Пекіні всі країни в однакових обставинах. Наприклад, на сьогоднішній старт також не вийшли хлопці з Німеччини. Це реалії сучасного життя, але дуже неприємні», - сказала Чурілова.

Нагадаємо, 6 лютого в рамках командних змагань у жіночому одиночному катанні на лід вийде Анастасія Шабатова.

Медіа