Марина Амірханова: «Анастасія Шаботова показала себе дуже добре»
06 Лютого 2022 Поділитися
Марина Амірханова: «Анастасія Шаботова показала себе дуже добре»

Дебют 16-річної української фігуристки Анастасії Шаботової на ХХІV зимових Олімпійських іграх пресслужбі НОК України прокоментувала її наставниця Марина Амірханова.

Нагадаємо, сьогодні в Пекіні-2022 Анастасія виступила з короткою програмою в рамках командної першості.

«Виступ був гарний. Елементи виконані досить якісно. Судді поставили нижчі оцінки, ніж ми очікували. Можливо, їй не вистачило презентації, переконливості. Безумовно, дебют вдався, але досвіду не вистачило», - сказала Марина Олегівна, відзначивши, що для спортсменки це перший в її кар'єрі дорослий міжнародний старт такого високого рівня.

«Через хворобу Настя пропустила чемпіонат Європи, через свій юний вік - у минулому році ще не могла стартувати на дорослих змаганнях. Однак в Пекіні вона себе дуже добре показала. Слід відзначити також, що сьогодні вона відкатала не найскладнішу свою програму. Це ми плануємо зробити вже в індивідуальній першості», - додала наставниця.

Нагадаємо, через підтверджений позитивний тест у Івана Шмуратка й, відповідно, не допуск спортсмена до виступів в командній першості, збірна України з фігурного катання була представлена на турнірі неповним складом. 

Медіа