Іван Ковбаснюк: Гордий представляти Україну на Олімпійських іграх-2022
10 Лютого 2022 Поділитися
Іван Ковбаснюк: Гордий представляти Україну на Олімпійських іграх-2022

На снігових схилах Національного гірськолижного центру у Янцині представники гірськолижники розіграли комплект нагород у комбінації. Для українця Івана Ковбаснюка це вже третій старт на зимових Олімпійських іграх -2022.

 

 

Після першої дисципліни комбінації - швидкісного спуску, наш співвітчизник був 21-м. Успішне проходження слалому дало змогу Івану Ковбаснюку піднятися вище у підсумковому протоколі – він став 14-м.

Відзначимо, це найуспішніший результат для наших спортсменів у комбінації з Нагано-1998 року.

 «Задоволений, що витримав це психологічне навантаження, адже сьогодні було багато стресових ситуацій. В цій дисципліні я маю гіркий досвід, але із завданням номер один впорався – завершив спуск. Шкода, що не вийшло покращити рекордний результат, але все ще попереду, довелося пожертвувати швидкістю для успішного завершення дистанції. Я працюю над собою. Вірю в спуску в нас будуть гарні результати. Привіт, Україно! Щасливий представляти таку націю, ми все переборемо!», - підкреслив наш гірськолижник після фінішу. За два дні на Івана Ковбаснюка чекає виступ у слалом-гіганті, то ж бажаємо йому відновитися та показати гідний результат.

 

 

Медіа