Ольга Полюк: «Сьогодні в нас дуже хороша команда»
14 Лютого 2022 Поділитися
Ольга Полюк: «Сьогодні в нас дуже хороша команда»

Одна з найдосвідченіших представниць українського фристайлу Ольга Полюк сьогодні виступила у кваліфікації з лижної акробатики серед жінок. Для неї це вже четверті Олімпійські ігри в кар’єрі, однак спортсменка відзначила, що саме ці змагання стали найважчими для неї в моральному плані.

«Поки що в олімпійському Пекіні для нашої команди з фристайлу ситуація складається не кращим чином. З США ми прилетіли в Китай точно здорові, мали негативні тести. Однак потім, як ви знаєте, почалася низка позитивних тестів на коронавірус й ми не змогли виступити в командних змаганнях», - сказала Ольга.

Вона додала: «В Америці ми провели один з найкращих тренувальних зборів. Зараз наша команда дуже сильна, підготовлена на високому рівні. Були готові боротися за високі місця в Пекіні-2022, однак склалося все інакше. Чесно, дуже важко морально на цих Іграх. На жаль, сьогодні на старт не змогла вийти Анастасія Новосад через позитивний тест. Авжеж мені було би легше виступати, як би відчувала поруч співвітчизницю. Це здорова конкуренція, яка йде лише на користь. Повторюся, в нас зараз дуже хороша команда. Ми також маємо дуже талановиту молодь, тому, впевнена, що на наступних Олімпійських іграх українці матимемо успіхи в лижній акробатиці».

Відзначимо, Ольга не кваліфікувалася у фінал змагань.

Медіа