Олександр Абраменко: «Завтра у фіналі змагань будемо йти до кінця»
15 Лютого 2022 Поділитися
Олександр Абраменко: «Завтра у фіналі змагань будемо йти до кінця»

Сьогодні в олімпійському Пекіні-2022 фристайлісти провели кваліфікаційні раунди у змаганнях з лижної акробатики, в яких Україну представили Олександр Абраменко, Дмитро Котовський та Олександр Окіпнюк.

Незважаючи на труднощі наші хлопці продемонстрували справжній бійцівський характер. Олександр Абраменко забезпечив собі путівку в олімпійський фінал з першої спроби, потрапивши у ТОП-6 найсильніших. Наш Олександр Окіпнюк став лідером другої кваліфікації й також побореться за медалі у фінальній частині змагань, які відбудуться вже завтра, 16 лютого, о 13:00 за київським часом.

Відзначимо, Дмитро Котовський лише вчора повернувся з ізоляції й вже сьогодні гідно виступив на Олімпійських іграх в Пекіні, однак не кваліфікувався у фінал.

Після виступу Олімпійський чемпіон Пхьончхана-2018 Олександр Абраменко сказав: «Це вже п'ята Олімпіада для мене. Чесно кажучи, думав, що буде легше. Однак дуже хвилювався напередодні старту. Важко тут виступати. Дуже холодно. Мінус двадцять градусів. Й авжеж ситуація з COVID-19 втрутилися в перебіг подій. Однак маємо, що маємо».

«З хвилюванням сьогодні спостерігав за оцінками суддів. По особистим відчуттям стрибнув набагато краще, ніж оцінили судді. Однак потім зрозумів: сьогодні вони оцінюють усіх стриманно. Тож, заспокоївся. Дуже радий, що впорався й потрапив в першу ТОП-6 фіналістів. Завтра будемо боротися за медалі», - додав Абраменко.

Медіа