Уряд України підтримує дії НОК України та міжнародної олімпійської спільноти
07 Березня 2022 Поділитися
Уряд України підтримує дії НОК України та міжнародної олімпійської спільноти

Вчора відбулась робоча розмова президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Президент НОК поінформував Дениса Шмигаля щодо конкретних кроків, які вже вжили Національний олімпійський комітет у тісній співпраці з президентом Міжнародного Олімпійського Комітету Томасом Бахом, та спортивною світовою спільнотою.

Зокрема, створення МОКом Фонду солідарності для підтримки українських спортсменів є безпрецендентним в олімпійській світовій історії рішенням. Кошти фонду планується направити для організації участі українських спортсменів у всіх без винятку міжнародних і європейських змаганнях, та тренувальних зборах і для забезпечення їх гуманітарних потреб. Координація роботи новоствореного Фонду солідарності олімпійської спільноти та українського спорту доручена президенту НОК України Сергію Бубці.

Вже створено оперативні штаби в Україні та в Лозанні які здійснюють збір інформації, потреб і надають безпосередню допомогу. Виконання цієї роботи ведеться у співпраці з Міністерством молоді та спорту України і національними олімпійськими федераціями.

Очільник Уряду наголосив, що наші спортсмени повинні мати можливість представляти свою країну на запланованих міжнародних стартах та підтвердив максимальну підтримку дій у цьому напрямку.

Медіа