26 юних атлетів представлятимуть Україну на зимовому Олімпійському фестивалі-2022
18 Березня 2022 Поділитися
26 юних атлетів представлятимуть Україну на зимовому Олімпійському фестивалі-2022

Вже 20 березня у Вуокатті (Фінляндія) стартує XV зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ). Попри надскладну ситуацію, в якій перебуває наша країна, синьо-жовтий прапор також майорітиме серед держав-учасниць цих престижних континентальних стартів.

Це стало можливим завдяки постійному діалогу щодо розв'язання усіх організаційних питань президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки з Європейськими Олімпійськими Комітетами на чолі зі Спіросом Капралосом, вагомій логістичній підтримці з боку міжнародних партнерів - Національних олімпійських комітетів Польщі, Естонії, Австрії, Фінляндії та Італії, а також скоординованій спільній позиції з Міністерством молоді та спорту України.

На ЄЮОФ у Фінляндії Україна буде представлена 26-ма спортсменами, які виступатимуть у 7 видах спорту, а саме: біатлоні, лижних гонках, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, стрибках на лижах з трампліна, шорт-треку та фігурному катанні.

З поіменним списком команди України в Вуокатті-2022 можна ознайомитися за посиланням: https://noc-ukr.org/olympic/euof/festival/vuokatti/sklad-yunackoi-olimpiyskoi-zbirnoi/  

Бажаємо наснаги, сил та успіху нашим юним олімпійцям!

Україна переможе!

Медіа