ЄЮОФ-2022: українці 12-ті у лижних гонках та 13-ті в шорт-треку
21 Березня 2022 Поділитися
ЄЮОФ-2022: українці 12-ті у лижних гонках та 13-ті в шорт-треку

У Вуокатті завершився перший змагальний день XV Зимового Європейського Олімпійського фестивалю.

Юні українські спортсмени вийшли в понеділок на старт у шорт-треку та лижних гонках.

Найкращий результат серед українських лижників вдалося показати Олександру Лісогору. У гонці на 10 км він фінішував 12-м, поступившись лідеру +1:15.3.

За словами наставника наших лижників – це гідний виступ: 

«Стати 12-м серед 71 учасника – гарний результат. Нині в Вуокатті надзвичайно тепла весна.  Олександр стартував в групі лідерів, які вийшли останніми на трасу, яку досить підтопила погода. Потрібно було докласти великих зусиль аби втримати темп. Що ж до дівчат – то думаю завтра вони зуміють показати кращий результат», – зауважив старший тренер команди Лада Нестеренко.

За результатами забігів на льодовій арені найшвидшою серед наших шорт-трекістів була Єлізавета Сидьорко, якій вдалося пробитися до фіналу В на дистанції 1500 м. У підсумку вона показала 13-й час – 2:34.157

За крок від фіналу в змаганнях юнаків на 1500 м зупинився наш Данііл Бергін, який з результатом 2:27.609 став 15-м.

«Враховуючи ситуацію, яка склалася – наші спортсмени молодці. 24 лютого у Харкові мав розпочатися чемпіонат України, який був би відбірковим до світової першості. Та радість відкриття змагань вкрала війна. Замість того, щоб вийти на лід, ми екстренно рятували та вивозили наших спортсменів під звуки вибухів» – розповіла тренер Людмила Морозова. 

«Вони справжні бійці, зуміли зібратися, виконати поставлені задачі. Навіть більше. Показаний час  наших спортсменів у чвертьфінальному заїзді дозволив пройти до 1/2 фіналу, до якого потрапили і одні з найсильніших  збірних - Франції, Нідерландів та Німеччини. Тож попри все  ми всі віримо, що на нас чекає гарне майбутнє, бо Україна обов’язково переможе».

Медіа