НОК Словаччини організує тренувальний табір для українців перед XVI літнім Європейським Юнацьким Олімпійським Фестивалем
14 Червня 2022 Поділитися
НОК Словаччини організує тренувальний табір для українців перед XVI літнім Європейським Юнацьким Олімпійським Фестивалем

Про це під час Генеральної Асамблеї ЄОК повідомив Сергій Бубка.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка під час свого виступу на 51-й Генеральній Асамблеї Європейських олімпійських комітетів повідомив про те, що НОК Словаччини організує тренувальний табір для українських спортсменів перед літнім Європейським Юнацьким Олімпійським Фестивалем, який прийматиме Банська Бистриця.

Підготуватися до змагань наша команда зможе в місті Шаморін, що розташовано неподалік від столиці Словаччини Братислави.

Нагадаємо, що ЄЮОФ пройде з 24 по 30 липня. Очікується, що близько 3000 найсильніших атлетів віком від 16 до 18 років з 48 країн Старого світу  позмагаються у 10 видах спорту (119 видів програми) на ЄЮОФ-2022: баскетболі, бадмінтоні, велоспорті, волейболі, гандболі,  спортивній гімнастиці, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні та  тенісі. Участь у цьому престижному молодіжному форумі візьмуть і наші юні олімпійці. Україна буде представлена у спортивній гімнастиці, легкій атлетиці, бадмінтоні, велоспорті, дзюдо та плаванні.

Медіа