Сергій Бубка: «Пам’ятайте, Україна – це Європа!»
16 Червня 2022 Поділитися
Сергій Бубка: «Пам’ятайте, Україна – це Європа!»

Президент НОК України виступив на Спортивному форумі ЄС.

Очільник Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка взяв участь у традиційному Спортивному форумі Європейського союзу, що з 15 по 17 червня проходить у французькому Ліллі.

Президент НОК України разом з міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом виступили в рамках сесії «Солідарність з Україною – внесок спорту».

Присутні почули про необхідність продовжувати допомагати українській спортивній родині та підтримали заклик представників України допомогти нашому спорту у майбутній відбудові зруйнованої під час бойових дій спортивної інфраструктури.

Сергій Бубка вкотре наголосив про безпрецедентність солідарності навколо України та нашого олімпійського руху. Також президент НОК України відзначив величезну допомогу міжнародних спортивних федерацій, спортивних організацій, НОКів та Міжнародного олімпійського комітету, який створив Фонд солідарності для підтримки українських спортсменів та наполегливо рекомендував запровадити санкції проти представників країн-агресорів.

«Президент МОК запевнив нас, що відсторонення усіх, хто підтримує війну, мають залишатися в силі. Моніторинг подібних проявів триватиме і надалі. 

Дуже важко порахувати скільки мільйонів ми отримали у вигляді різної допомоги нашим спортсменам, нашим дітям, нашій країні – і ми надзвичайно вдячні за все це.

Я ще раз хочу звернути увагу на важливість нашої солідарності. Як олімпієць я знаю, що наші цінності, наша єдність – це ключ до нашого спільного успіху. Протягом багатьох років я бачив достатньо прикладів прояву олімпійської солідарності, але та солідарність, яку ми бачимо зараз щодо України – це просто неймовірно. 

Дякую усім за підтримку. Ми обов’язково переможемо, подолаємо усі виклики, адже ми робимо це разом. І пам’ятайте, Україна – це Європа» – сказав Сергій Бубка на завершення своєї промови.

Медіа