#OlympicLab виховує чемпіонів на Тернопільщині
15 Листопада 2022 Поділитися
#OlympicLab виховує чемпіонів на Тернопільщині

У Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка пройшов спортивно-інтерактивний захід НОК України під назвою «OlympicLab».

Цього разу регіональний Олімпійський осередок взяв за основу напрям проєкту «Чат з чемпіоном та лідерські навички» для студентів Факультету фізичного виховання ТНПУ.

На гостину до молоді завітали: випускник факультету, начальник тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України - КФВС МОН України, Майстер спорту, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Відмінник освіти України, Національний суддя, тренер, доцент — Олександр Бірюков, а також стипендіат НОК України, КМС з легкої атлетики — Олександр Хома.

Захід проходив у форматі «Клубу успішних людей», який  вже протягом кількох років поповнюється новими стейкхолдерами. Гість заходу Олександр Бірюков детальніше розповів про свої досягнення у спорті, про здобутки у професійній діяльності, поділився секретами успіху та тим, які у нього з'явились переваги з початком занять спортом та роботи у сфері фізичного виховання та спорту, побажав спортсменам наполегливості у тренуваннях та нових спортивних перемог.

Після цікавої розмови студенти разом з гостями зробили фото на згадку про цю зустріч, а новий стейкхолдер Олександр Бірюков отримав корпоративні подарунки від НОК України та ТНПУ

Медіа