Георгій Зантарая очолить Комісію атлетів НОК України
08 Грудня 2022 Поділитися
Георгій Зантарая очолить Комісію атлетів НОК України

За участю президента Національного олімпійського комітету України Вадима Гутцайта відбулося перше засідання нового складу Комісії атлетів НОК України.

Звертаючись до присутніх, очільник Олімпійського комітету відзначив, що сьогодні, як ніколи, голос наших спортсменів, їх свідома позиція щодо запровадження санкцій по відношенню російських і білоруських спортсменів, є не менш важливими, ніж їхні здобутки на спортивній арені. У такий спосіб українські олімпійці на своєму рівні можуть зробити свій внесок у наближення Перемоги.

Щодо підтримки самих спортсменів, то Вадим Гутцайт запевнив, що це – один із пріоритетів організації. Навіть в умовах війни НОК України буде вирішувати питання та дбати, аби наші олімпійці мали змогу тренуватися й готуватися до майбутніх змагань.

Одним із ключових завдань сьогоднішнього зібрання було обрання нового голови Комісії. Ним став відомий дзюдоїст, чемпіон й призер світових та європейських першостей Георгій Зантарая. 

Заступниками нового очільника Комісії обрано: олімпійських чемпіонів Юрія Чебана, Олену Костевич, Анастасію Коженкову та призера Олімпійських ігор Валерія Андрійцева.

Окрім того, під час засідання члени Комісії ознайомилися та обговорили проєкт плану роботи Комісії атлетів НОК України на наступний  рік.

 

Медіа