Олімпійський куточок з’явився в Любешові
10 Грудня 2022 Поділитися
Олімпійський куточок з’явився в Любешові

Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області продовжує активну роботу в межах всеукраїнських акцій «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок».

Черговий захід, спрямований на популяризацію спорту та розвиток олімпійського руху в Україні, відбувся в смт Любешів Волинської області, де наразі через повномасштабне російське воєнне вторгнення базується Школа вищої спортивної майстерності Донеччини та відділення легкої атлетики Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Різноманітні енциклопедії з олімпійських видів спорту, буклети та спеціалізовану літературу з історії Олімпійських ігор для бібліотеки ДЮСШ Любешівської селищної ради передали керівник ШВСМ Донецької області, член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області Крістіна Русінова та тренер-викладач з легкої атлетики ОКДЮСШ Ольга Лук’янова.

Представлена книжкова експозиція дозволить хлопцям і дівчатам поширювати знання з історії розвитку олімпійського руху, олімпійських ідеалів і цінностей, сприяти формуванню у дітей, юнацтва й молоді навичок і культури здорового способу життя, спонукати їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Медіа