У столиці стартував чемпіонат України зі стрибків у воду
15 Грудня 2022 Поділитися
У столиці стартував чемпіонат України зі стрибків у воду

Днями у столичному Центрі спорту "Ліко" за участі президента Національного олімпійського комітету, Міністра молоді та спорту України, олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта відбулася урочиста церемонія відкриття особистого чемпіонату України зі стрибків у воду.

Національна першість зібрала 60 спортсменів з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Луганської, Львівської, Харківської областей та міста Київ. 

Звертаючись до учасників змагань, Вадим Гутцайт наголосив, що навіть у часи, коли йде війна, надзвичайно важливо, щоб спортивне життя тривало. Він подякував організаторам турніру, зокрема Федерації України зі стрибків у воду в особі президента Ігоря Лисова за те, що попри надзвичайно складну ситуацію в країні були створені належні умови для продовження тренувального процесу і проведення чемпіонату України.

Під час церемонії відкриття президент НОК України та Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт разом із головою Федерації України зі стрибків у воду Ігорем Лисовим відзначили успішний виступ збірної на юніорському чемпіонаті світу, що проходив 27 листопада – 4 грудня у Монреалі (Канада). Подяки та цінні подарунки отримали дворазовий чемпіон світу серед юніорів Кірілл Болюх та володар золотої нагороди світової першості Кирило Азаров. Також відзначені віцепрезидентка Федерації України зі стрибків у воду Тамара Токмачова, головний тренер Федерації України зі стрибків у воду Ілля Целютін, тренерка збірної команди України Ольга Іваненко.

Під час чемпіонату України, який триватиме до 17 грудня, буде розіграно 13 комплектів нагород. Змагання є етапом відбору до національної збірної команди України.

Медіа