Вадим Гутцайт: Регіональні відділення НОК України є рушійною силою олімпійського руху
27 Грудня 2022 Поділитися
Вадим Гутцайт: Регіональні відділення НОК України є рушійною силою олімпійського руху

На цьому сьогодні наголосив президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт під час зустрічі з керівниками регіональних Відділень НОК України.

«Ми працюємо з особистостями; популяризуємо Олімпійський рух і особистості, які його прославляють. І я пишаюся, коли бачу, як в різних областях України з повагою ставляться до наших колег. Адже це – визнання нашої спільної справи», - зазначив у вітальному слові Вадим Маркович.

При цьому очільник НОК України висловив побажання щодо поліпшення співробітництва регіональних Відділень НОК України з органами державної влади, загальноосвітніми закладами та дитячо-юнацькими спортивними школами.

У рамках заходу представники олімпійського руху з різних областей України спільно з керівництвом НОК України обговорили актуальні питання, вирішення яких сприятиме посиленню ролі регіональних Відділень у системі фізичної культури та спорту й розвитку олімпізму в нашій державі.

Приємним завершенням зустрічі стало відзначення пам’ятними нагородами представників Відділень, які в цьому році відзначили свої ювілеї: з Кіровоградської, Тернопільської та Чернівецької областей – з нагоди їх 25-річчя, Київської та Херсонської – з нагоди 20-річчя з дня утворення.

Медіа