Вадим Гутцайт: «Рухаємося далі. Нам треба працювати на Перемогу – спортивну і України!»
13 Січня 2023 Поділитися
Вадим Гутцайт: «Рухаємося далі. Нам треба працювати на Перемогу – спортивну і України!»

Про це наголосив Міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт під час ХХХVIII Генеральної позачергової асамблеї Національного олімпійського комітету України, що відбулась сьогодні, 13 січня, в режимі ZOOM-конференції.

Участь у заході взяло 108 членів НОК України, що становить більшість від загальної кількості.

У рамках засідання було розглянуто основні організаційні питання, в тому числі фінансовий звіт та план бюджету організації на 2023 рік та вирішення кадрових питань.

Так, за словами президента НОК України Вадима Гутцайта, у поточному році планується збільшити допомогу федераціям та обласним відділенням (на 30%), розмір стипендій для атлетів – стипендіатів обласних відділень збільшиться більше ніж на 75%, вдвічі збільшиться підтримка НОК для ФСТ та відомств.

У частині кадрових ротацій більшістю голосів було задоволено заяви окремих членів НОК щодо виходу зі складу виконкому та складу організації.

Окрім того, віцепрезидентом НОК України обрано Олександра Крикуна – відомого легкоатлета, що спеціалізується у метанні молота, призера Олімпійських ігор. Його кандидатуру підтримали 99 учасників засідання. Більшістю голосів до складу виконкому НОК України обрано Юрія Копитка. Підтримано і прохання національних федерацій регбі та гандболу щодо ротації представництва окремих членів НОК України.

У завершальній промові президент НОК України Вадим Гутцайт подякував усім за участь та наголосив, що попереду багато роботи. «Рухаємося далі. Нам треба працювати на Перемогу: на спортивній арені та перемогу України!», – сказав він.

Медіа