27 юних атлетів представлятимуть Україну на зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі–2023

Вже 21 січня в Італії стартує ХVI зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль–2023 (ЄЮОФ). Змагання проходитимуть з 21 по 28 січня в регіоні Фріулі-Венеція-Джулія, а також у сусідніх країнах Австрії та Словенії.
Попри непросту ситуацію в Україні наша Національна юнацька збірна буде представлена 27-а спортсменами, які виступатимуть у 9 видах спорту, а саме: біатлоні, лижних гонках, фристайлі, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, стрибках на лижах з трампліна, фігурному катанні на ковзанах, шорт-треці, сноубордингу (паралельних дисциплінах та сноубордкросі).
Склад команди України для участі в ЄЮОФ-2023 затверджено на засіданні виконкому НОК України 13 січня 2022 року.
Ознайомитись зі списком команди можна за посиланням: https://noc-ukr.org/olympic/euof/festival/veneciya-2023/sklad-komandi-ukraini-na-zimoviy-eyuof-2023/
Бажаємо нашим юним олімпійцям наснаги, сил та успіхів!
1-е квітня 2026 р.НОК України отримав грант Європейського Союзу на розвиток інклюзії та гендерної рівності у спорті
1-е квітня 2026 р.Легкоатлет Олег Дорощук та скелетоніст Ярослав Лавренюк — найкращі спортсмени березня за версією НОК України
31-е березня 2026 р.Під патронатом НОК України у Вінниці відбувся меморіальний турнір пам’яті Федора Новіка