ЄЮОФ-2023: Фристайлістка Наталія Казюк – у фіналі, та інші підсумки другого дня Фестивалю
22 Січня 2023 Поділитися
ЄЮОФ-2023: Фристайлістка Наталія Казюк – у фіналі, та інші підсумки другого дня Фестивалю

Сьогодні, 22 січня 2022, завершився другий день XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю у Фріулі-Венеція-Джулія.

Першими серед українських спортсменів на старт найпрестижнішого молодіжного мультиспортивного форуму континенту вийшли наші представники у шорт-треку. Двом з чотирьох спортсменів, які захищали честь синьо-жовтого прапора на льодовій арені «Claudio Vuerich» у Понтебба, вдалося пробитися до півфіналу на дистанції 1500 м, і згодом вони кваліфікувалися до фіналу «Б». Володимир Мельник посів там друге місце, а Вероніка Кремер – п’яте. Також наша команда випробувала свої сили у змішаній естафеті, де зупинилася на чвертьфінальній стадії.

У другий день Фестивалю розпочали боротьбу й фристайлісти. У лижному центрі Піанкавалло вони виступили у кваліфікації дисципліни біг-ейр. Відзначимо, що представниця України Наталія Казюк успішно подолала попередній етап змагань і вийшла у фінал з четвертим результатом.

Вболіваймо за наших спортсменів разом та слідкуємо за перебігом подій щодня за посиланням: https://eoctv.org/live/, результати змагань дивимось на офіційному сайті ЄЮОФ-2023: https://eyof2023.microplustimingservices.com/#/general-schedule.

Про новини з зимового ЄЮОФ-2023 можна дізнатися на офіційному сайті Національного олімпійського комітету України, а також на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах: Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Успіхів нашим юним спортсменам та підкорення нових висот!

Медіа