НОК України відреагував на заяву Виконкому МОК від 25 січня 2023 р. «Про солідарність з Україною, санкції проти Росії та Білорусі та статус спортсменів із цих країн»

Після оприлюднення 25 січня 2023 року Виконкомом МОК заяви «Про солідарність з Україною, санкції проти Росії та Білорусі та статус спортсменів із цих країн» на засіданні Виконкому НОК України було обговорено суть цієї заяви.
У листі, адресованому президенту МОК Томасу Баху, президент НОК України Вадим Гутцайт від імені Національного олімпійського комітету України подякував МОК та світовій олімпійській сім’ї за солідарність і підтримку українських спортсменів, олімпійської сім’ї України та українського спорту загалом.
При цьому висловлено стурбованість, пов’язану з порушенням питання про повернення спортсменів рф та рб на міжнародні змагання, у тому числі Олімпійські ігри. У листі викладено власну позицію та зазначено про рішення, ухвалені на засіданні Виконкому НОК України.
Детальніше ознайомитися із позицією НОК України можна, ознайомившись із листом, адресованим Томасу Баху 26 січня 2023 року:
20-е березня 2026 р.Олімпійці надихають: молодь Луганщини та Київщини поспілкувалася з легендами спорту про великі мрії та перші кроки до олімпійської вершини
20-е березня 2026 р. #OlympicLab для юних баскетболістів Кропивницького
20-е березня 2026 р.Спорт, розум і драйв: як в Ірпені пройшов «Спортивний брейн-ринг»