Logo
Новини

Президент Польщі Анджей Дуда відвідав Церемонію «Вогню миру» напередодні проведення Європейських ігор-2023

3-є квітня 2023 р.

На Церемонії в «Ara Pacis» за участю президента Республіки Польща Анджея Дуди та президента Європейського Олімпійського Комітету (EOC) Спіроса Капралоса було запалено «Вогонь миру».

Багаторазові польські олімпійські чемпіони Роберт Корженьовскі та Аніта Влодарчик мали честь бути факелоносцями Церемонії напередодні головної європейської мультиспортивної події, яка відбудеться в Польщі з 21 червня по 2 липня 2023 року.

Президент ЄОК Спірос Капралос подарував Президенту Польщі Анджею Дуді історичне «Золоте оливкове дерево», яке буде розміщено під час заходу, а після церемонії закриття повернено до ЄОК у Рим. Оливкове дерево є символом миру, що представляє основні цінності Європейських ігор, і передається всім організаційним комітетам на час проведення заходу.

Детальніше – за посиланням: https://www.eurolympic.org/polish-president-andrzej-duda-attends-flame-of-peace-ceremony-ahead-of-european-games-2023/

Про те, як це відбувалося, - у відео: 

https://www.youtube.com/watch?v=Y5OeVQ8sH5o

Спонсори та партнери НОК України