У Тернополі долучилися до флешмобу #WhiteCard з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру

Сьогодні, 6 квітня, увесь світ відзначає Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, який започатковано з ініціативи учасників Генеральної асамблеї ООН і Міжнародного олімпійського комітету.
Сьогодні місцевий осередок НОК України в Тернопільській області в стінах Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка провів черговий захід #OlympicLab: «Олімпійські та загальнолюдські цінності» для учнів Тернопільського академічного ліцею «Генезис».
Заступник голови місцевого осередку НОК України в Тернопільській області, майстер спорту з гімнастики, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Андрій Огнистий та стипендіат НОК України, КМС з легкої атлетики Олександр ХОМА розповіли юним спортсменам про олімпійські та загальнолюдські цінності кожної людини, а також про важливість заборони участі спортсменів, що представляють країну агресора, у міжнародних змаганнях, адже це є значним фактором суспільного засудження, санкціями проти порушника миру у світі.
Продовжився захід проведенням цікавого та корисного майстер-класу від Андрія Огнистого: комплекс вправ стретчингу для спортсменів, зокрема для футболістів. Набуті знання дозволять знизити можливість травмування гравців та допоможуть здобувати кращих результатів.
На завершення заходу всі учасники зробили спільне фото з Білими картками, зазначивши, що Україна проти терору та пропаганди війни!
4-е січня 2026 р.Координаційна комісія МОК завершила перший візит до Французьких Альп — підготовка до Ігор 2030 просувається за планом
15-е грудня 2025 р. Про шлях до успіху і цінності спорту: #OlympicLab у Кам’янецькому ліцеї
15-е грудня 2025 р.#OlympicLab об’єднав учасників чемпіонату Львівщини зі стрибків у воду