Затверджено склад збірної України на III Європейські ігри-2023
31 Травня 2023 Поділитися
Затверджено склад збірної України на III Європейські ігри-2023

263 спортсмени та спортсменки представлятимуть Україну на III Європейських іграх, що відбудуться з 21 червня по 2 липня 2023 року в Кракові-Малопольська. Це на 65 спортсменів більше, ніж на попередніх – II Європейських іграх, що відбулися у Мінську в 2019 році.

Сьогодні Виконавчий комітет Національного олімпійського комітету України затвердив поіменний склад учасників офіційної делегації національної збірної команди України для участі в Іграх, сформований за поданням національних федерацій з олімпійських та неолімпійських видів спорту, згідно з міжнародною й національною системою відбору.

Вже незабаром 263 українські спортсмени візьмуть участь у 27-и із 30-и представлених на Іграх дисциплінах: легка атлетика, артистичне плавання, веслування на байдарках і каное та веслувальний слалом, стрибки у воду, фехтування, бокс, кульова та стендова стрільба, скелелазіння, бадмінтон, тхеквондо, брейкинг, дзюдо, велоспорт (ВМХ-фристайл, маунтенбайк), триатлон, сучасне п’ятиборство, стрільба з лука, настілький теніс, баскетбол 3х3, таїландський бокс Муей-Тай, стрибки на лижах з трампліна, пляжний футбол, кікбоксинг, карате, текбол.

Примітно, що цього року у складі національної збірної команди України спостерігається гендерна рівність: 132 жінки та 131 чоловік.

Спостерігати за виступами та вболівати за нашу команду зможуть усі бажаючі. Пряму трансляцію Ігор забезпечить  Суспільний мовник України.

Медіа