НОК України презентував форму Національної збірної команди України
07 Червня 2023 Поділитися
НОК України презентував форму Національної збірної команди України

У рамках відзначення Дня журналіста в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» відбулась презентація форми Національної збірної команди України на Європейські ігри-2023.

Зазначимо, що з 2015 року офіційним постачальником спортивного одягу для збірної України є компанія Peak Sport. Відомий в усьому світі спортивний одяг бренду Peak екіпірував збірну України на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро-2016, Пхьончхані-2018, Токіо-2020 та Пекіні-2022.

Цього року на III Європейські ігри команда України за сприяння Peak також повністю  забезпечена усім необхідним. Спортивну форму, як і в попередні роки, забезпечила компанія Peak Sport. У наборі: тренувальні та парадні куртки, штани, футболки; шорти, поло, майки, худі, кепки, спортивне та повсякденне взуття, шкарпетки, рушник, рюкзак, спортивна та дорожня сумки. У кольоровій гамі спортивної форми незмінно переважають кольори Державного прапора України.

 

На заході також було представлено новий образ для Національної збірної команди України – парадний одяг, розроблений українським брендом FROLOV. Цьому бренду лише 8 років, але знають його не лише в Україні, а й далеко за її межами. А відтепер костюми від Фролова поповнять гардероб і українських спортсменів.

Центральним елементом нової форми є один із ключових символів бренду – анатомічне жовто-блакитне серце FROLOVHEART. У варіації для спортсменів серце доповнено мапою України. Такий символ передає головний меседж усіх українців та спортсменів зокрема – «З Україною в серці».

Чоловічий комплект одягу становить: блакитне поло з серцем/ футболка з чорними рукавами, що має жовту й блакитну блискавки та вишите серце, а також чорні штани.

Жіночий комплект складається з блакитно-чорної футболки та чорного пояса/ поло, а також блакитної спідниці-брюк. Окремим аксесуаром є шовкова хустина, в основі якої – принти з гербом, серцями та козацьким хрестом, розроблені українським художником Вовою Воротньовим.

«Нам було важливо створити мінімалістичну та витриману парадну форму. Серця на формі виконані в чотирьох техніках, включаючи аплікацію, гладь, татамі та стібкові шви. На змаганнях у різних країнах світу наші спортсмени завжди мають Україну в серці, і головною метою для нас стало яскраво це відобразити», – прокоментував Іван Фролов.

Різні варіації спортивної та парадної форми Національної збірної команди України на III Європейські ігри представили учасники цієї команди – чемпіони Європи та світу з різних видів спорту, заслужені майстри спорту України та міжнародного класу: Олексій Середа та Ксенія Байло (стрибки у воду); Іван Кожокарь та Анастасія Павлова (стрільба з лука); Дар’я Білодід (дзюдо) та Павло Замятін (кікбоксинг; амбасадор Європейських ігор-2023).

Медіа