Анастасія Павлова та Андрій Рибачок - прапороносці України на церемонії відкриття ІІІ Європейських ігор
21 Червня 2023 Поділитися
Анастасія Павлова та Андрій Рибачок - прапороносці України на церемонії відкриття ІІІ Європейських ігор

21 червня у польському Кракові відбудеться урочиста церемонія відкриття ІІІ Європейських ігор, на якій прапор України нестимуть Заслужені майстри спорту, медалісти минулих Євгоігор - лучниця Анастасія Павлова та каноїст Андрій Рибачок.

Відзначимо, що вперше в історії проведення Ігор країни-учасниці матимуть одразу двох прапороносців – жінку та чоловіка. Це пов'язано з активною позицією Європейських Олімпійських Комітетів щодо захисту принципів гендерної рівності.

«Бути прапороносцем для мене дуже приємно і відповідально. Я сподіваюсь, що це буде хорошим знаком для всієї збірної команди України, і буде хорошим початком успішних виступів. Хочеться, щоб наші люди нами пишались», – поділилась своїми відчуттями Анастасія Павлова, бронзова медалістка І Європейських ігор у Баку-2015 та чемпіонка Європи-2016 зі стрільби з лука у командній першості. – «Бути у формі нашої збірної, нести прапор нашої Держави – це велика гордість за нашу країну. Хочеться, щоб усі в світі бачили, що ми є, що ми сильні і нас нічим не зломити » - говорить учасниця  III Європейських ігор.

«Нести прапор України – дуже почесно. Хочеться, щоб на цих змаганнях частіше піднімали прапор України на честь перемог наших спортсменів. Ми сильні та незламні!», - наголосив Андрій Рибачок, срібний призер Європейських ігор-2019 року в каное-двійці на 1000 м та чемпіон світу -2021 у каное-четвірці на 500 м.

Церемонія відкриття ІІІ Європейських ігор пройде 21 червня (початок о 21.30 за київським часом) на Міському стадіоні імені Генрика Реймана у Кракові. Відзначимо, що серед артистів, які на запрошення організаторів вітатимуть представників 48 країн, буде й український гурт «Калуш» - переможець Євробачення-2022.

Медіа