Людмила Лузан та Кірілл Болюх – найкращі спортсмени червня-2023!
01 Липня 2023 Поділитися
Людмила Лузан та Кірілл Болюх – найкращі спортсмени червня-2023!

30 червня 2023 року відбулося засідання Експертної комісії НОК України, яка визначила найкращих спортсменів червня-2023.

Враховуючи досягнення спортсменів на провідних міжнародних змаганнях, зокрема й за результатами участі в ІІІ Європейських іграх, «Найкращою спортсменкою червня 2023 року» обрано Людмилу Лузан – дворазову чемпіонку та срібну призерку ІІІ Європейських ігор з веслування на байдарках і каное (каное двійка 500 м; каное одиночка 500 м та 200 м). «Найкращим тренером червня 2023 року» визнано Миколу Мацапуру– особистого тренера Людмили Лузан.

«Найкращим юним спортсменом червня 2023 року» став Кірілл Болюх –  дворазовий чемпіон ІІІ Європейських ігор зі стрибків у воду (синхронні стрибки з вишки 10 м та синхронні стрибки змішаних пар з вишки 10 м).

«Найкращим тренером юного спортсмена червня 2023 року» став Ілля Целютін – особистий тренер Кірілла Болюха.

Також за підготовку найкращої спортсменки червня 2023 року Людмили Лузан нагороджується Федерація каное України та Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України. 

За традицією лауреати спортивного місяця будуть нагороджені грошовими преміями, ексклюзивними статуетками та пам’ятними плакетками.

НОК України щиро вітає наших чемпіонів – найкращих спортсменів місяця! Бажаємо вам наснаги на подальші перемоги і звершення мрій!

Медіа