Вікторія Ус: «Ця перемога для тих, хто захищає Україну!»
02 Липня 2023 Поділитися
Вікторія Ус: «Ця перемога для тих, хто захищає Україну!»

Золоту крапку у виступах збірної України на ІІІ Європейських іграх у Кракові-Малопольська поставила своєю перемогою в олімпійській дисципліні «каяк-крос» наша представниця у веслувальному слаломі Вікторія Ус.

Про те, чому вихід на старт був під питанням, як складався фінал, а також про неймовірну гордість і честь підняти синьо-жовтий прапор над п’єдесталом головного мультиспортивного форуму континенту новоспечена чемпіонка розповіла пресслужбі НОК України.

«Для мене останні два з половиною дні були чимось нереальним, - зізнається Вікторія Ус. - Починаючи від того, як я отримала травму і закінчуючи тим, що я взяла золото Європейських ігор. Не знаю, може я сплю? Напевно мені потрібно з цією думкою провести ніч і вже завтра я збагну, що сталося».

30-річна киянка відзначила, що основними її дисциплінами є каное та байдарка слалом, але виступити там так, як хотілося не вдалося, зокрема і через травму. Вона ж поставила під питання й участь в заключному виді програми «екстримі».

«Але в мене такий характер, що мені важко було б сидіти і спостерігати, як змагаються інші. Тож я вирішила стартувати і зробити усе від мене залежне, і я справді боролася до останніх метрів», - розповідає Вікторія Ус.

Спортсменка також зауважила, що весь час слідкувала за медальним заліком і пишалася тим, що українська збірна тримається серед лідерів.

«Дуже хотілося зробити свій внесок, і я неймовірне щаслива, що мені це вдалося. Свою перемогу я присвячую тим, хто зараз воює за нашу державу, хто нас захищає і завдяки кому ми взагалі можемо тут виступати та представляти Україну. Тому це для наших воїнів, медиків, волонтерів – для всіх, хто захищає нашу державу!»

Медіа