Завершилися ІІІ Європейські ігри-2023: Україна зайняла третю позицію в медальному заліку!
03 Липня 2023 Поділитися
Завершилися ІІІ Європейські ігри-2023: Україна зайняла третю позицію в медальному заліку!

На Міському стадіоні Генрика Реймана пройшла Церемонія закриття найпрестижнішого мультиспортивного форуму континенту. Віцечемпіон ІІІ Європейських ігор, кікбоксер Тимур Бриков з гордістю ніс Державний прапор України на параді атлетів.

На цих змаганнях Національна збірна команда України виборола 41 медаль: 21 золоту, 12 срібних та 8 бронзових і посіла почесне третє місце у медальному заліку серед 48 країн-учасників Ігор.

Зазначимо, що в рамках проведення ІІІ Європейських ігор пройшли і чемпіонати Європи, а також, окрім нагород, у Кракові розігрувалися і ліцензії на літню Олімпіаду-2024. Олена Костевич (кульова стрільба), Олександр Хижняк (бокс) та Олександр Товкай (сучасне п'ятиборство) вибороли 3 ліцензії на Олімпійській ігри у Парижі.

Не оминемо і рекорд, який встановила лучниця Анастасія Павлова – в кваліфікації класичного лука серед жінок вона набрала 681 очко та побила рекорд Євроігор.

Це були яскраві два тижні змагань, які запам’ятаються українським спортсменам на все життя. Були і злети, і падіння, але командний дух не згасає та Україна продовжує демонструвати свою силу, витримку, натхнення та бажання перемоги!

НОК України щиро вдячний кожному спортсмену, кожному тренеру за підготовку та участь у цих змаганнях! Наш спортивний фронт у надійних руках!

Медіа