Волинь відзначила Олімпійський день
06 Липня 2023 Поділитися
Волинь відзначила Олімпійський день

У дитячо-оздоровчому духовному таборі «Крок» міста Камінь-Каширський відбулись спортивні фізкультурно-оздоровчі заходи в рамках святкування Олімпійського дня.

Цілий тиждень у літньому таборі панував добрий настрій, дружня атмосфера та дитяча радість і сміх. Понад 60 дітей віком від 5 до 12 років брали участь у духовно-патріотичних, фізкультурно-оздоровчих заходах, різноманітних майстер-класах, еко-модулях, ігрових активностях популярного Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games», запальних руханках та веселих конкурсах. Також малеча познайомилась з історією виникнення Міжнародного олімпійського дня, головною метою якого є поширення концепції «Спорт для всіх».

Дитячий табір організували викладачі дитячого виховного відділу Церкви Адвентистів Сьомого Дня м. Камінь-Каширський, волонтери та студенти місцевої громади, спортивні активності були проведені за підтримки Луганських обласних відділень Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Національного олімпійського комітету України.

За підсумками тижневих активностей відбулось нагородження переможців та заохочувальні призи для всіх учасників вручали організатори та партнери заходу.

Луганське обласне відділення (філія) КФВС МОН України висловлює слова щирої подяки організаторам, педагогічному колективу та волонтерам за допомогу в організації та проведенні фізкультурно оздоровчих активностей а саме: Сергію Шпаку, Олені Данилюк, Богдану Данилюк, Софії Данилюк, Едуарду Бегаль, Юлії Гут, Лілії Борис та всім іншим.

Дякуємо ЗСУ та всім захисникам і захисницям за змогу проводити дозвілля для дітей, за змогу мирно прокидатися вранці, вчитися, пізнавати навколишній світ, розвиватися духовному та фізичному напрямах.

Пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій страшній підступній війні, хто віддав своє життя за нашу Свободу, за наше Майбутнє! Вічна пам’ять загиблим.

Медіа