В Олімпійському домі нагородили найкращих спортсменів місяця
12 Липня 2023 Поділитися
В Олімпійському домі нагородили найкращих спортсменів місяця

Сьогодні, 12 липня, в Олімпійському домі відбулося нагородження переможців конкурсу «Найкращий спортсмен місяця» одразу трьох місяців 2023 року – квітня, травня та червня, а також їх тренерів, представників федерацій та ФСТ «Динамо» України.

Захід проходив у змішаному форматі: онлайн до присутніх долучилися спортсмен квітня гімнаст Ілля Ковтун разом зі своєю тренеркою Іриною Надюк, а також юна спортсменка  травня Емілі Конрад та її тренерка – Наталія Конрад, які нині знаходяться за кордоном і готуються до подальших виступів на міжнародній арені.

Присутніми на заході була веслувальниця Людмила Лузан, яку вперше було визнано найкращою спортсменкою червня, а також її тренер Микола Мацапура.

Із вітальним словом до учасників заходу звернувся Президент НОК України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт. Він побажав всім переможцям конкурсу у такий складний для нашої держави час наснаги, сил, витримки та подальших перемог на професійній арені.

Нагороди отримали:

Ілля Ковтун – найкращий спортсмен квітня-2023;

Ірина Надюк – найкраща тренерка квітня-2023;

Емілі Конрад – найкраща юна спортсменка травня-2023;

Наталія Конрад – найкраща тренерка юної спортсменки травня-2023;

Людмила Лузан – найкраща спортсменка червня-2023;

Микола Мацапура – найкращий тренер червня-2023.

Нагадаємо, Ілля Ковтун у квітні на чемпіонаті Європи в турецькій Анталії став чемпіоном у вправах на паралельних брусах, а також завоював бронзові нагороди в багатоборстві та вправах на поперечині.

15-річна Емілі Конрад у травні здобула блискучу перемогу на чемпіонаті Європи серед молоді до 23-х років в Будапешті, де у фіналі особистих змагань жіночої шпаги здолала старшу на 7 років італійку Сару Марію Ковальчик з рахунком 15:12.

У свою чергу Людмила Лузан у червні стала дворазовою чемпіонкою та срібною призеркою ІІІ Європейських ігор в Кракові-Малопольська з веслування на байдарках і каное на дистанціях каное-двійка 500 м; каное-одиночка 500 м та 200 м.

Разом зі спортсменами перемогу розділили й національні федерації та ФСТ: за підготовку Людмили Лузан нагороду отримав генеральний секретар Федерації каное України Олександр Мостовенко, а також начальник відділу олімпійських видів спорту Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Володимир Губарєв.

Команда НОК України щиро вітає усіх переможців – наших найкращих спортсменів та їх тренерів! Пишаємося вами та бажаємо подальших підкорень професійних висот і нових звершень в ім’я розквіту та просування українського спорту на міжнародній арені.

Медіа