Під патронатом НОК України – боксерський турнір пам’яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва
25 Липня 2023 Поділитися
Під патронатом НОК України – боксерський турнір пам’яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва

Віктор Павлович Звєрєв був чемпіоном Європи з боксу, майстром спорту міжнародного класу, заслуженим тренером України. 20 років тренував молодіжну збірну України. Під його керівництвом українські боксери ставали чемпіонами Європи та завойовували медалі на світових першостях.

З 18 по 22 липня в спортивній залі ОСДЮСШОР-2 м. Кропивницького пройшов VІ Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва. Участь у турнірі, який цього року проводився під патронатом Національного олімпійського комітету України, взяли участь 120 боксерів із 16 областей України, судді міжнародної та національної категорій.

Вшанувати пам'ять відомого спортсмена та тренера під час урочистого відкриття змагань прийшли його колеги та друзі: представники Міністерства молоді та спорту України, Федерації боксу України, керівники спортивної галузі області та м. Кропивницького, голова відділення НОК України в Кіровоградській області, керівники обласної Федерації боксу.

Серед учасників заходу були і титуловані українські боксери, зокрема: віце-чемпіонка Європи серед юніорок кропивничанка Юлія Філіппова, член Національної збірної України черкащанин Мирослав Гончар та інші відомі спортсмени.

Турнір став одним з етапів підготовки української команди до чемпіонату Європи з боксу, який відбудеться у м. Баку (Азербайджан) у листопаді 2023 року.

Медіа